forum » ROBOT Millennium » Wymiarowanie prętów drewnianych
Autor
Post
bojka777

Wymiarowanie prętów drewnianych

Dziwne. Mam Robota wersję 2016. Stworzyłem więźbę (profil drewniany materiał C24). Wchodzę w wymiarowanie, chcę tylko zweryfikować pręty (nic więcej) i nie mogę wybrać prętów - po prostu okienko tekstowe nie przyjmuje żadnych numerów prętów. Jeżeli coś wpisze z palca i potem nacisnę przycisk Obliczenia to wyskakuje komunikat, że "Niepoprawna lista prętów". Bez sensu.

kayser

bez tytulu

Może masz zły typ pręta. Musi być któryś z typów pręta drewnianego.

 
forum » ROBOT Millennium » Wymiarowanie prętów drewnianychGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.