forum » ROBOT Millennium » Robot nie wymiaruje prętów stalowych
Autor

Robot nie wymiaruje prętów stalowych

Witam. Mam problem z Robotem. Sprawa polega na tym, że program nie wymiaruje, ani nie weryfikuje przekrojów prętów. Wyskakuje okno, gdy kliknę na obliczanie, ale nie ma nawet paska z ładowaniem postępu. Model konstrukcji stworzyłem w kreatorze konstrukcji ramowych. Jest to wiata stalowa dwu-nawowa z dachem kratownicowym. Obciążenia dodałem ręcznie po stworzeniu modelu w kreatorze. Problem jest jeszcze z tworzeniem automatycznych kombinacji (tworzy kombinacje, ale nie ma na nich obciążeń w widoku, przy ręcznym tworzeniu obciążenia są). Proszę o pomoc, bo siedzę tak z tym problemem, drugi dzień i nic nie udało mi się wymyślić.

akos

Robot nie wymiaruje prętów stalowych

Wrzuć ten plik na jakiś serwer. Inaczej trudno Ci będzie pomóc...

forum » ROBOT Millennium » Robot nie wymiaruje prętów stalowych

GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.