forum » ROBOT Millennium » Dodawanie wiersza w tabeli danych
Autor

Dodawanie wiersza w tabeli danych

Proszę mi powiedzieć czy jest możliwe w tabeli definicji obciążeń (zakładka: edycja tabelaryczna)

dodanie nowego pustego wiersza w dowolnym miejscu tej tabeli

a mi konkretnie chodzi o dodanie pustego wiersza w pomiędzy wierszami już wypełnionymi.

Co jak polecenie w Excelu "wstaw wiersz".

Czasem zdarzy mi się zapomnieć o jakimś obliczeniu, które dla porządku wypada umieścić pomiędzy już zdefiniowanymi i obecnie jedyną metodą jest przesuwanie wierszy poniższych na da dół = porażka

kayser

bez tytulu

Nie wiem czy można wstawić między, wg mnie nie. Ale można sortować wg alfabetu poszczególne kolumny klikając 2 razy na nazwę kolumny. Sortowanie wg przypadków powinno wystarczyć.

akos

Dodawanie wiersza w tabeli danych

Ja sobie radzę w ten sposób: Kopiuję tabelę obciążeń z Robota do Excela, tam wstawiam sobie potrzebne wiersze lub edytuję w zależności od potrzeb, kasuję tabelę w Robocie i wklejam tą z Excela. Wszystko na zasadzie Ctrl+C i Ctrl+V

forum » ROBOT Millennium » Dodawanie wiersza w tabeli danych

GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.