forum » ROBOT Millennium » Błąd podczas wymiarowania - RSAP 2015
Autor
Post
Adek

Błąd podczas wymiarowania - RSAP 2015

Witam, czy byłby mi ktoś wstanie powiedzieć z czego wynika przedstawiony niżej na obrazku błąd? Nie ma możliwości wykonania i sprawdzenia obliczeń, jest to bardzo irytujące, czasami problem znika, a czasami się utrzymuje. Nie pomaga wyłączenie programu, wystartowania komputera od nowa. Czy ktoś miał podobny problem?

f robot.png

kayser

bez tytulu

Nie ma obrazka. Nieudany link.

 
forum » ROBOT Millennium » Błąd podczas wymiarowania - RSAP 2015GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.