forum » ROBOT Millennium » bez tytulu
Autor
Post
Sajmon90

bez tytulu

Witam. Projektuję halę stalową trójnawową. Mam problem następujący: przy obliczeniach wyskakuje mi błąd niestabilności rodzaju 3 w węźle obliczeniowym (węzeł jako taki w tabeli się nie wyświetla, nie istnieje?)
Szukałem na necie rozwiązania tego problemu i nawet podobny wątek odnalazłem, dostosowałem się do tego aby zmienić metodę rozwiązywania układów równań na Skyline, jednak to nie pomogło.
Jest to moja praca magisterska i zależy mi na tym aby usunąć ten błąd (ostrzeżenie), albo chociaż zrobić tak, aby się nie wyświetlało (czy da radę tak zrobić?)

Przesyłam konstrukcję jeśli ktoś miałby chęć mi pomóc. Z góry dziękuję!

[ufile.io]

Sajmon90

bez tytulu

dodam jeszcze, że po zmianie przekrojów dla prętów błąd niestabilności pokazuje dla coraz to innych węzłów

 
forum » ROBOT Millennium » bez tytuluGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.