forum » ROBOT Millennium » Problem z modelem
Autor
Post
wovar92

Problem z modelem

Witam,
modeluję wieże stalową i przy definiowaniu prętów numeracja zaczyna się nie od 1 tylko od numeru wyższego a przy próbie jakiegokolwiek zapisania ustawień wyskakuje błąd (z informacją o możliwej utracie danych i zaleceniem otwarcia pliku w trybie awaryjnym). Otwarcie w tym trybie nie pomaga.

Dodam tylko, że model importowałem z AutoCADa z dwg.

Czy ktoś wie co powinienem zrobić ?

 
forum » ROBOT Millennium » Problem z modelemGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.