forum » ROBOT Millennium » Pręty nieaktywne
Autor
Post
gooral

Pręty nieaktywne

Proszę o pomoc:
Jak przywrócić aktywność prętom 'nieaktywnym' (cechy dodatkowe)?

IF

bez tytulu

Dzien dobry.

Rowniez poprosze o pomoc w takim przypadku.

adyton

bez tytulu

Należy otworzyć okno "charakterystyki zaawansowane prętów" - następnie kliknąć w pasku "lista prętów" i graficznie zaznaczyć pręty nieaktywne - powinny pojawić się na liście. Odznaczyć wówczas "ptaszek" przy "pręty nieaktywne" i "zastosuj". Trzeba tylko uważać, bo po przywróceniu aktywności pręta na górze pojawiają się od razu "ptaszki" przy "pręty kratownicowe" i "pracujące na ściskanie/rozciąganie" - jeżeli nie potrzebujemy tych charakterystyk, to trzeba je ponownie odklikać dla danego pręta.

 
forum » ROBOT Millennium » Pręty nieaktywneGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.