forum » ROBOT Millennium » wymiarowanie stali
Autor
Post
rater89

wymiarowanie stali

Cześć,

Podczas wymiarowania stali w wieży kratownicowej po kliknięciu na przycisk "Obliczenia" wyskakuje błąd "Pręty 1do... nie zostały policzone, współrzędne punktów obliczeniowych znajdują się poza ich obszarem". Czy ktoś może wie, co jest nie tak i co trzeba poprawić??

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

 
forum » ROBOT Millennium » wymiarowanie staliGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.