forum » ROBOT Millennium » Ustrój płytowo- słupowy. Całka momentu
Autor
Post
julka.90

Ustrój płytowo- słupowy. Całka momentu

Witam,
mam pytanie odnośnie odczytywania wartości momentów w ustroju płytowo- słupowym. Pierwszy raz modeluję taki ustrój w robocie. Do tej pory odczytywałam momenty z map momentów Mxx i Myy. Słyszałam,że w przypadku takie układu stosuję się całkę momentów. Jak wówczas wyznaczyć tą całkę? z opcji rezultaty zastępcze w przecięciu paneli dla 1m płyty i tak dla każdej podpory i przęsła ustroju?
Dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam

mariuszwielebski

bez tytulu

Podpinam się pod prośbę - też jestem bardzo ciekawy odpowiedzi!
Pozdrawiam

 
forum » ROBOT Millennium » Ustrój płytowo- słupowy. Całka momentuGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.