forum » ROBOT Millennium » Słup definiowanie obciażeń
Autor
Post
biala099

Słup definiowanie obciażeń

Witam. Mam problem z obciążeniami działającymi na słup. Wykonuje projekt parkingu dwupoziomowego, podziemnego. Na konstrukcje składa się 20 słupów i tylko w dwóch słupach obciążenia, które są zebrane to wszystkie obciążenia, a w pozostałych jest tylko obciążenie od ciężaru własnego. Co mam zrobić aby w pozostałych słupach uwzględniło mi wszystkie obciążenia? W definiowaniu obciążeń jest "dodaj obciążenia z góry" lecz nie mogę tej opcji użyć ponieważ nie jest dostępna. Z góry dziękuję za pomoc.

 
forum » ROBOT Millennium » Słup definiowanie obciażeńGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.