forum » ROBOT Millennium » KRATOWNICA połączenie blacha węzłowa- węzeł pasa kraty - definicja profilu
Autor
Post
Kicia666

KRATOWNICA połączenie blacha węzłowa- węzeł pasa kraty - definicja profilu

Witam!
W pasie kratownicy mam zrobiony przez siebie profil TEOWY ( bo "dostępne" nie zachowywały stateczności).

Przy robieniu połączenia (jak w temacie) w pasie chciałabym wrzucić ten profil jednak nie ma takiej opcji ( nie wyświetla mi profilu, nie chce go wcale stworzyć w opcji "nowy") co teraz? Jak to obejść?

POMOCY!

 
forum » ROBOT Millennium » KRATOWNICA połączenie blacha węzłowa- węzeł pasa kraty - definicja profiluGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.