forum » ROBOT Millennium » Płyta z konstrukcji a płyta jako osobny model
Autor
Post
infeq

Płyta z konstrukcji a płyta jako osobny model

Witam. Mam płytę podpartą na ścianach żelbetowych i w pojedyńczych miejscach na belkach, w konstrukcji budynku. Chciałbym zamodelować samą płytę, Czy mogę ściany i belki, na których płyta jest oparta zastąpić utwierdzeniem liniowym i wyniki będą porównywalne jak dla płyty wyciągniętej z konstrukcji?

 
forum » ROBOT Millennium » Płyta z konstrukcji a płyta jako osobny modelGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.