forum » ROBOT Millennium » Analiza modalna z uwzględnieniem sił statycznych
Autor
Post
tomaszo

Analiza modalna z uwzględnieniem sił statycznych

Witam forumowiczów,

szukam teorii do analizy modalnej z uwzględnieniem sił statycznych. Taka opcja jest dostępna w robocie i szukam dodatkowych informacji na ten temat, w pomocy opis jest bardzo lakoniczny.

Czy ktoś ma informacje na ten temat ? Książki, publikacje, badania... cokolwiek dotyczące wpływu stanu naprężenia na postaci własne.

Pozdrawiam,

Tomek

bb

bez tytulu

Przeszukaj forum. Pamiętam, że któryś z kolegów w prosty sposób opisał to zagadnienie.

 
forum » ROBOT Millennium » Analiza modalna z uwzględnieniem sił statycznychGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.