forum » ROBOT Millennium » Model prętowy - podwójne stężenia
Autor
Post
piotrekn

Model prętowy - podwójne stężenia

Witam wszystkich serdecznie

Mam problem przy modelowaniu mostu zespolonego.

Belkę zespoloną wprowadzam jako pręt o wprowadzonych charakterystykach Ix, Iy, Iz itp.
Płytę pomostu modeluję jako 1 metrowe pręty o odpowiedniej grubości i długości, Płytę i Belkę licuje ze sobą przy pomocy offsetów. Problem pojawia się gdyż chce jeszcze do tego modelu wprowadzić poprzecznice stalowe spinające dolną część stalowej belki. Czy któryś z użytkowników spotkał się z podobnym problemem i może mi podpowiedzieć co dalej zrobić?

Pozdrawiam

 
forum » ROBOT Millennium » Model prętowy - podwójne stężeniaGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.