forum » ROBOT Millennium » ROBOT nie dodaje zbrojenia do niektórych paneli.
Autor
Post
Batmtt

ROBOT nie dodaje zbrojenia do niektórych paneli.

W załączeniu przykładowe zdjecie z programu Robot Structural Analysis Professional 2015. Strefa zbrojenia obejmuje CAŁĄ konstrukcje, natomiast po wyświetleniu wyników dla Zbrojenie Rzeczywiste-Zbrojenie Teoretyczne okazuje się, że zbrojenie nie dodało sie do niektórych paneli. Jak rozwiązać ten problem?

[imgur.com]

 
forum » ROBOT Millennium » ROBOT nie dodaje zbrojenia do niektórych paneli.GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.