forum » ROBOT Millennium » Obciążenie z okładzin nie jest prawidłowo rozkładane
Autor
Post
madlen321

Obciążenie z okładzin nie jest prawidłowo rozkładane

Witam. mam następujący problem.

Otoz po dodaniu okładzin i przylozeniu do nich obciązenia program nieprawidlowo je rozklada. Dodam ze zaznaczalam opcje :rozklad jednokierunkowy" oraz w geometria-cechy dodatkowe pomilalam prety inne niz platwie. Nic to jednak nie daje i ciagle jest ten sam blad. Probowalam nawet zastosowac nieco inny uklad paneli ale momo wszystko program wciaz generuje bledy. Rozklad obciazenia jest kopertowy jak dla plyty a ja chce je przypisac jedynie do platwi,=.

Ponizej screen'y

uklad paneli 1:
[pl.tinypic.com]

układ paneli 2:

[i61.tinypic.com]

 
forum » ROBOT Millennium » Obciążenie z okładzin nie jest prawidłowo rozkładaneGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.