forum » ROBOT Millennium » Silos stalowy - wzmocnienie powłoki
Autor
Post
Snaker

Silos stalowy - wzmocnienie powłoki

Witam,
czy ktoś z Was orientuje się może w jaki sposób zamodelować w Robocie wzmocnienie powłoki w bunkrze stalowym umieszczonym na słupach?
Zrobiłem cała konstrukcję ramy, zadałem obciążenie, z powłoki stworzyłem płaszcz, jednak nie wiem jak zadeklarować/obliczyć/zaprojektować wzmocnienia (takie np. z połówek dwuteownika przyspawanych od zewnątrz do płaszcza).
Czy zrobić to ręcznie > wygenerować mapy i na ich podstawie "obliczyć" belkę-wzmocnienie?

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

 
forum » ROBOT Millennium » Silos stalowy - wzmocnienie powłokiGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.