forum » ROBOT Millennium » Zapytanie o silosy i zbiorniki
Autor
Post
oczeq

Zapytanie o silosy i zbiorniki

Witam, miałbym pytanie, czy w programie robot jest możliwość obliczania zbiorników zg z EC, chodzi mi dokładnie o analizę GMNIA, czy chociażby LBA? Czy do tego potrzebne są jakieś specjalne zabiegi skomplikowane cz jest jakaś łatwiejsza opcja?
Z góry dziękuję za pomoc

 
forum » ROBOT Millennium » Zapytanie o silosy i zbiornikiGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.