forum » ROBOT Millennium » Robot - analiza według teorii błonowej
Autor
Post
marcin02

Robot - analiza według teorii błonowej

Witam
W projekcie silosu stalowego, smukłego (średnica 3,2m, wysokość 14m) wg eurokodu chciałbym otrzymać wyniki z Robota dla analizy według teorii błonowej tj, siły przekrojowe w błonowym stanie naprężenia nx, no, nxo... czy takie wyniki można otrzymać z robota (lub ewentualnie w jakim programie)??
Czy te wyniki sił które chciałbym otrzymać równoważne są z szczegółowymi wynikami w robocie dla sił membranowych Nxx, Nyy i Nxy ?
Pozdrawiam

 
forum » ROBOT Millennium » Robot - analiza według teorii błonowejGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.