forum » ROBOT Millennium » Zbrojenie ścian żelbetowych
Autor
Post
tog

Zbrojenie ścian żelbetowych

Witam,
może post nie powinien znaleźć się w dziale Robot, ale spróbuję tutaj uzyskać odpowiedź. Mianowicie chodzi o zbrojenie ścian żelbetowych i tzw. "kobyłki". Czy posiada ktoś z as przykładowe rysunki, bądź w internecie znalazł jak tego typu zbrojenie konstruuje się na budowie? Zależy mi na tym, a szukając naprawdę spory czas nie natknąłem się na interesujący mnie wątek.
Pozdrawiam

Iwan7777

bez tytulu

kobyłki pieski koziołki i takie ustrojstwa:) stosuje sie w płytach żelbetowych w ścianach jako dystanse stosuje się spinki w normie masz napisane ile sztuk na m2 sie powinno stosować

 
forum » ROBOT Millennium » Zbrojenie ścian żelbetowychGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.