forum » ROBOT Millennium » Połączenie słup-belka obustronnie
Autor
Post
agrosantos

Połączenie słup-belka obustronnie

Witam. Mam zamodelowany budynek wielokondygnacyjny w 2D. Chcę utworzyć połączenie wymienione w temacie. Jednak w pasku połączeń mam aktywny tylko typ połączenia belka-słup. W jaki sposób utworzyć wymienione w temacie połączenie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Tomek_Robobat

bez tytulu

to połączenie faktycznie nie jest dostępne obecnie wg EN czy PN-EN (mam nadzieję ze koledzy z Autodesku pracują nad jego wprowadzeniem). Na tą chwilę tą geometrię można weryfikować po wybraniu z preferencjach zadania normy do połączeń stalowych ENV 1993.
Pozdrawiam

 
forum » ROBOT Millennium » Połączenie słup-belka obustronnieGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.