forum » ROBOT Millennium » Generowanie raportu obliczeń
Autor
Post
Linaaa

Generowanie raportu obliczeń

Jak wygenerowac kompletny raport z obliczeń w Robocie? Mam wersje 2015. Trzeba go sobie samemu stworzyć kopiując wyniki z edytora tekstowego do wlasnych tabel ?

Iwan7777

bez tytulu

Co rozumiesz przez kompletny raport z obliczeń? To co chcesz wyrzucić to musisz to zrobić ręcznie do pokazania map sił zbrojenia służy narzedzie do robienia zrzutów z ekranu ikonka w robocie aparatu.

Linaaa

bez tytulu

Zrzuty o których mówisz sa niewyraźne. Musze robić typowe printscreeny schematów sił,wykresów +paint co troche czasu zajmuje.. Raport kompletny generuje Soldis i Rm-win, podejrzanie dziwne,ze Robot nie ma takiej opcji

Linaaa

bez tytulu

Edit: zrzuty wychodza juz normalne. wystarczyła zmiana w kompozycji wydruku zrzutów

 
forum » ROBOT Millennium » Generowanie raportu obliczeńGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.