forum » ROBOT Millennium » Drgania własne - panele
Autor
Post
SSZ

Drgania własne - panele

Witam
Obliczam w robocie częstotliwości drgań własnych konstrukcji, stosowałam różne wymiary siatki (w przedziale: 0,2m do 4m) jednak wraz z zagęszczaniem/rozrzedzaniem siatki wyniki nie ulegają zmianie lub ulegają zmianie rzędu kilku setnych Hz, ale w sposób niespójny (dla jednych postaci częstotliwość wzrosła dla innych zmalała) . Konstrukcja zamodelowana jest panelami. Proszę o pomoc.

 
forum » ROBOT Millennium » Drgania własne - paneleGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.