forum » ROBOT Millennium » Brak kombinacji automatycznych.
Autor
Post
mitsumi140

Brak kombinacji automatycznych.

Cześć, zrobiłem prostą ramę trójprzęsłową którą obciążyłem czterema przypadkami: stałe, zmienne na pierwszym przęśle, drugim, trzecim. Gdy próbuję włączyć kombinacje automatyczne to w okienku dialogowym wyśwetla mi "Liczba kombninacji szacowancy 0" i ogólnie nic mi nie chce policzyć. Czego to może być przyczyna?

Tomek_Robobat

bez tytulu

Zakładam że statyka jest liniowa - inaczej było by napisane nie "0" a "niedostępne".
Proszę spróbować wejść do okna dialogowego kombinacji automatycznych (pomimo tego wyświetlonego "0" i upewnić się że na pierwszej zakładce zaznaczone checkboxem są odpowiednie przypadki proste, a także na ostatniej zakładce "relacje" odpowiednie grupy przypadków znalazły się w polu edycyjnym po prawej stronie.
Pozdrawiam.

 
forum » ROBOT Millennium » Brak kombinacji automatycznych.GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.