forum » ROBOT Millennium » Kombinacje automatyczne- ARSA 2015
Autor
Post
agrosantos

Kombinacje automatyczne- ARSA 2015

Witam. Mam pytanie co do kombinacji automatycznych. Czy w ARSA 2015 jest możliwość wyświetlenia dla danej kombinacji obciążeń wykresów NTM na prętach konstrukcji? Na tej samej stronie forum znalazłem temat o tym w jaki sposób można wyświetlić te wykresy ale dla pojedynczego pręta. W starszych wersjach robota np 2012 było dosyć proste wykonanie dla całej konstrukcji wykresów dla danego przypadku obciążenia- po wykonaniu kombinacji automatycznych wybierało się z listy kombinacji interesujący nas przypadek i w menu: analiza wybierało się odpowiednie wykresy. A teraz mamy tylko ponderasje SGN i SGU... Z góry dziękuję za odpowiedź.

macjar

bez tytulu

...przekonweruj kombinacje automatyczne na ręczne wtedy kazda składowa kombinacji bedzie osobnym przypadkiem obciążeniowym

 
forum » ROBOT Millennium » Kombinacje automatyczne- ARSA 2015GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.