forum » ROBOT Millennium » Odczytanie siły normalnej w panelu.
Autor
Post
zaklina

Odczytanie siły normalnej w panelu.

Mam taki problem. Mam wymodelowany w ROBOCIE szkielet konstrukcji żelbetowej z kondygnacją garażową. W kondygnacji garażowej sa ściany żelbetowe. Obciążyłam je parciem gruntu no i oczywiście całą konstrukcję obciążeniem stałym i zmiennym. Ścianę muszę zwymiarować na mimośrodowe ściskanie. Czy ktoś może mi pomóc i powiedzieć jak mogę odczytać z paneli siły normalne? Gdzie i jak robić przecięcie? Dużo tego ostatnio liczyłam i kompletnie się pogubiłam a nie chce do obliczeń przyjąć złych wartości.

zaklina

bez tytulu

Aha no i zapomniałam dodać, że ściany wymodelowałam jako kontur plus panel

 
forum » ROBOT Millennium » Odczytanie siły normalnej w panelu.GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.