forum » ROBOT Millennium » Obciążenie ruchome - suwnica
Autor
Post
piotrb

Obciążenie ruchome - suwnica

Modeluje suwnice poprzez obciążenie ruchome, tor jazdy ustalam przez polilinie w osi dwóch belek podsuwnicowych. Po zadaniu obciążeń widać że przesuwają się one po belkach wywołując w nich siły wewnętrzne. Problem polega na tym że gdy chce wyodrębnić którąś ze składowych to składowe te albo w ogóle się nie pokazują albo pokazują się w postaci dziwnego obciążenia trapezowego ?????? Proszę o rady

 
forum » ROBOT Millennium » Obciążenie ruchome - suwnicaGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.