forum » ROBOT Millennium » płyta fundamentowa
Autor
Post
raff1

płyta fundamentowa

Witam, Przy analizie płyty fundamentowej wyskakuje mi ostrzeżenie "brak podpór". W definicji konstrukcji - grubość panelu podałem wspł. sprężystości K i 10%wartości dla KX i KY. Mimo ostrzeżenia program wykonuje obliczenia i pojawiają się momenty. Czy wyniki takie są wiarygodne?

Iwan7777

bez tytulu

to jest nowy komunikat którego nie było 2013 wersji jak chcesz pozbyć się tego komunikatu to zadaj w jednym węźle podporę które będzie miało tylko zablokowane Ux reszta będzie zwolnione.

 
forum » ROBOT Millennium » płyta fundamentowaGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.