forum » ROBOT Millennium » BŁĄD w Robocie
Autor
Post
Radzio

BŁĄD w Robocie

Film omawiający jeden z błędów w Robocie
[youtu.be]
Zachęcam do komentowania i subskrypcji kanału ;)

macjar

bez tytulu

... w RSA 2014 dzieje się tak samo, obciążenie powierzchniowe jednorodne wyswietlane jest dobrze natomiast obciążenie powierzchniowe jednorodne na konturze żle. Można to zweryfikować włączając w opcjach wyswietlania w obciązeniach siły generowane automatycznie i wtedy widać że obciążenie przykładane w układzie lokalnym rozkładane jest na dwie składowe, co do wartosci przykładanych obciążeń wszystko się zgadza.

 
forum » ROBOT Millennium » BŁĄD w RobocieGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.