forum » ROBOT Millennium » Przesuwanie otworów w panelu
Autor

Przesuwanie otworów w panelu

Witam.
Musiałem w panelu zmienić położenie otworu. Zrobiłem to, wchodząc we właściwości otworu, zmieniłem współrzędne i otwór zmienił lokalizację. Dokonałem ponownego siatkowania. Wszystko OK, ale podświetleniu panela, jego kontur nadal pokazuje stary otwór. Co jest nie tak?

Iwan7777

bez tytulu

to sa tak zwane psikusy robota ma tak
ja przesuwam za pomoca okienka translatacji lub kopjuje nie gwarantuje ze bedzie dzialac

tomek_r

bez tytulu

OK, dzięki. A czy to, co mi się zrobiło, powoduje jakieś błędy obliczeniowe?

Iwan7777

bez tytulu

ja staram unikać się takich rzeczy bo mi się nie podobają
jak masz węzły i elementy skończone w tym miejscu to jest ok

tomek_r

bez tytulu

Węzły i elementy skończone są tam, gdzie być powinny. Tylko przy podświetleniu panela otwór pokazuje się w starym miejscu.

forum » ROBOT Millennium » Przesuwanie otworów w panelu

GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.