forum » ROBOT Millennium » Obliczanie przekrojów aluminiowych (Octanorm, Elstar)
Autor
Post
daw83

Obliczanie przekrojów aluminiowych (Octanorm, Elstar)

mam problem z policzeniem przekrojów z aluminium, wyskakuje komunikat:
"Pręty ... mają ścianki o grubości mniejszej niż 3 mm. Pręty zostaną policzone zgodnie z zaleceniami normy EN 1993-1-1. Zalecane jest jednak, aby profile cienkościenne były analizowane zgodnie z normą EN 1993-1-3."
czy jest jakaś możliwość by Robot jednak jakoś je policzył?
przekroje o które mi chodzi są na stronie:
www.elstar.poznan.pl/oferta/profile-aluminiowe/system-45-mm/

 
forum » ROBOT Millennium » Obliczanie przekrojów aluminiowych (Octanorm, Elstar)GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.