forum » ROBOT Millennium » Charakterystyka węzłów - problem z jej wprowadzeniem
Autor

Charakterystyka węzłów - problem z jej wprowadzeniem

Witam, jestem pewny, że ktoś z Was wie jak mi pomóc, bo na pewno jest to proste do rozwiązania. Otóż chcę wprowadzić charakterystykę węzłów podatnych w ramie lecz nie bardzo wiem jak. Oto efekt moich prób:

[www.fotosik.pl]

Jak widać nie bardzo to podobne do ładnego wykresu charakterystyki jaki mam w excelu. Czy coś robię źle? Które wartości mają być wprowadzone w polu "początek", a które w "wyrażenie" ? Czy wprowadzam to w złych jednostkach (radiany, kNm)? Dlaczego mam wykres obrotu od obrotu zamiast momentu od obrotu skoro wyraźnie zaznaczyłem we wcześniejszej karcie co następuje:

[www.fotosik.pl]

Próbowałem się bawić skalowaniem wykresu, ale nic nie pomaga. Nie wiem już co jest nie tak, proszę o jakieś wyjasnienie. Pozdrawiam.

Kazio88

bez tytulu

Przepraszam za post pod postem, ale problem wyświetlania wykresu rozwiązany. Niepotrzebnie klikałem "zastosuj dla obu osi" to raz. A dwa że trzeba wyskalować oś obrotu do maksymalnej i minimalnej wartości obrotów jakie wprowadzałem. Teraz mam kolejny problem, bo moja charakterystyka wygląda tak:
[www.fotosik.pl]
Dziwnie prawda? Czy mam dalej wprowadzać punkty wykresu, żeby miał większą dziedzinę, czy może tak już może być?

forum » ROBOT Millennium » Charakterystyka węzłów - problem z jej wprowadzeniem

GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.