forum » ROBOT Millennium » Zbiornik Kołowy obciążenie konturowe 3p
Autor
Post
WojciechK

Zbiornik Kołowy obciążenie konturowe 3p

Witam mam problem z obciążeniem zbiornika kołowego od zewnątrz za pomoca obciążnenia 3p na konturze, czemu 3p z racji tego ze zbiornik wystaje ponad poziom terenu i musze go obciążyć od pewnej wysokości obciążeniem zaczynającym się na około 7kN a przy płycie dennej około 22kN

macjar

bez tytulu

...a w czym tkwi problem?

 
forum » ROBOT Millennium » Zbiornik Kołowy obciążenie konturowe 3pGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.