forum » ROBOT Millennium » Błąd 902 i 2809
Autor
Post
mati_mb

Błąd 902 i 2809

Witam, skąd mogą wynikać błedy o numerach 902 i 2809 przy analizie modalnej metoda lanczosa? Dodam, że jeżeli ten przestrzenny układ (kratownice) skopiuje i otworze nowy projekt - rama przestrzenna i tam wkleje to liczy bez problemow.. Jeżeli jest liczont jako kratownica przestrzenna wyskakują te błedy + niestabilności w węzłach. Czy jedno z drugim ma coś wspólnego?

 
forum » ROBOT Millennium » Błąd 902 i 2809GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.