forum » ROBOT Millennium » Wymiarowanie Belki Żelbetowej - Przypadek z obciążeniem ruchomym
Autor

Wymiarowanie Belki Żelbetowej - Przypadek z obciążeniem ruchomym

Witam wszystkich serdecznie,
Mam mianowicie mały problem z wymiarowaniem rzeczywistego zbrojenia w belce żelbetowej. Mianowicie belka poza obciążeniami stałymi, zmiennymi, jest obciążona również obciążeniem ruchomym. Na podstawie tych obciążeń stworzyłem swoje kombinacje ręczne, jednakże kiedy chcę rozpocząć wymiarowanie, przycisk do kombinacji ręcznych jest nie aktywny, pozostały mi tylko przypadki proste, zauważyłem że dzieję się tak tylko o wyłącznie, jeśli w kombinacji ręcznej zawierają się obciążenia ruchome. Bardzo prosiłbym o pomoc, lub o krótką odpowiedź że nie da się tego wykonać jeśli rzeczywiście robot sobie z tym nie radzi.
Pozdrawiam

forum » ROBOT Millennium » Wymiarowanie Belki Żelbetowej - Przypadek z obciążeniem ruchomym

GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.