forum » ROBOT Millennium » Ściany żelbetoer
Autor
Post
pawelpo

Ściany żelbetoer

Witam,
Potrzebuję pomocy. Wymiaruję ścianę żelbetową zginaną. Typ zbrojenia panelu podałem zginanie+ściskanie/rozciąganie. Po wykonaniu obliczeń, podaje mi wartości sił przekrojowych, natomiast po kliknięciu wymiarowania, oblicza ale nie podaje wyników. Na nagłówku "Wyniki wymiarowania: brak", natomiast jak zaznaczę jakiekolwiek zbrojenie, podaje mi minimalne. Czy ktoś może mi pomóc??
Z góry dzięki.

mathus777

bez tytulu

Ustaw norme Francuska do wymiarowania zelbetu.

Iwan7777

bez tytulu

ja jak wymiaruje to w typie zbrojenia ustawiam zbrojenie kierunek Z a w ostatniej zakladce zbrojenie brak i bez problemu lczy w PN-EN

 
forum » ROBOT Millennium » Ściany żelbetoerGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.