forum » ROBOT Millennium » Robot rozpoznaje powłokę jako belkę-ścianę zamiast płytę
Autor
Post
przemysław_

Robot rozpoznaje powłokę jako belkę-ścianę zamiast płytę

Witam,
mam zamodelowaną konstrukcję powłokową (zbiornik). Przy zaznaczeniu paneli pionowych i wyborze obliczenia zbrojenia rzeczywistego Robot automatycznie przechodzi do obliczeń dla belki-ściany zamiast dla płyty. Do tej pory nigdy coś takiego mi się nie przytrafiło i nie bardzo wiem jak sobie z tym poradzić.
Poniżej link do modelu:
[www.sendspace.pl]

 
forum » ROBOT Millennium » Robot rozpoznaje powłokę jako belkę-ścianę zamiast płytęGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.