forum » ROBOT Millennium » most wantowy - płyta ortotropowa
Autor
Post
kate_g

most wantowy - płyta ortotropowa

Witam, mam do zamodelowania kładkę wantową o przekroju skrzynkowym stalowym, z płytą ortotropową wraz z przeponami, w celu przeprowadzenia na nim analizy dynamicznej. Czy wystarczającym przybliżeniem odwzorowania przekroju będzie przyjęcie grubości zastępczej elementu z żebrami? Mam również do zamodelowania żebra zamknięte poprzeczne. Czy mógłby ktoś na to spojrzeć? Będę wdzięczna za wszystkie sugestie!!! Znawcę prosiłabym o adres mailowy w celu przesłania dokładniejszych informacji z rysunkami :)

Pozdrawiam serdecznie!

newton84

bez tytulu

Witam, podaj Twój adres mail. pozdro

kate_g

bez tytulu

kaasia_t89@wp.pl

 
forum » ROBOT Millennium » most wantowy - płyta ortotropowaGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.