forum » ROBOT Millennium » Wzmocnienie naroża ramy
Autor
Post
przemysław_

Wzmocnienie naroża ramy

Witam,
mam wątpliwości co do interpretowania wzmocnienia naroża. Mianowicie - czy wzmocnienie należy zdefiniować na słupie czy na ryglu? A może na obu? W każdym wypadku są oczywiście inne wyniki. Co w takim wypadku z wymiarowaniem rygla i słupa? Wzmocnienie na jednym elemencie zwiększa nośność tylko tego elementu, a przecież wzmocnienie fizycznie jest również przy drugim elemencie...

 
forum » ROBOT Millennium » Wzmocnienie naroża ramyGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.