forum » ROBOT Millennium » Brak siatki na niektórych elementach
Autor
Post
Jaca89

Brak siatki na niektórych elementach

Witam,
mam problem z tworzeniem siatki, tj. Robot tworzy mi siatkę na wszystkich elementach oprócz dwóch ( z czterech) stropów. Ktoś wie dlaczego tak jest ? Z góry dzieki

dead_avis

bez tytulu

A model masz skierowany zgodnie z kierunkiem północ-południe ?
.
.
.
.
.
.
A tak na serio to twoje pytanie jest maksymalnie ogólne, bez wystawienia modelu
na jakimś serwerze hostującym nikt Ci nie pomoże.

burczynski

bez tytulu

Sprawdź model obliczeniowy paneli stwarzających problem. Może się okazać, że przypadkowo został zmieniony na "panel osłonowy".

 
forum » ROBOT Millennium » Brak siatki na niektórych elementachGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.