forum » ROBOT Millennium » wymiarowanie wieży pełnościennej
Autor

wymiarowanie wieży pełnościennej

Chciałbym w robocie zwymiarować wieże pełnościenną okrągłą. tylko czy istnieje taka możliwość, bo stworzyłem to z polilini a następnie przekręcaniem zrobiłem cały trzon. Szerokość przekroju trzonu zmniejsza się do góry (od 1,6 m do 1 m na górze). i teraz próbowałem to zwymiarować ale nie mogę dodać tego trzonu do opcji wymiarowania. Ma ktoś jakieś doświadczenie w projektowaniu i wymiarowaniu takich obiektów w robocie?

forum » ROBOT Millennium » wymiarowanie wieży pełnościennej

GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.