forum » ROBOT Millennium » słup stalowy dwugałęziowy
Autor
Post
krzysiek3103

słup stalowy dwugałęziowy

Witam, mam do zaprojektowania słup stalowy jak w temacie, mam problem ponieważ w "wymiarowaniu stali/aluminium" nie wiem jak wprowadzić skratowanie wewnątrz profili ( 2x C400) jest to wogole możliwe w robocie ? Natomiast chciałem to pominąć i dałem skratowanie na zewnątrz tylko tutaj jest taki problem ze w ogole mi nie wyświetla skratowania tylko przewiązki... definiowałem 3 możliwe skratowania a pokazuje mi przewiązki choć w obliczeniach jest skratowanie, chciałbym z robota schemat wyrzucić i dlatego chciałbym ze mi to skratowanie pokazało.

Próbowałem kilka razy wyłączałem i włączałem program

macjar

bez tytulu

wymiarowanie->opcje wymiarowania...->paramtry normowe->tam definiujesz typ pręta ze skratowaniem (opcje skratowania są w zakładce przekrój złożony)

 
forum » ROBOT Millennium » słup stalowy dwugałęziowyGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.