forum » ROBOT Millennium » Brak przykładu
Autor

Brak przykładu

Chcę wygenerować model obliczeniowy (zrobić ES na panelach).

Wszystko zdefiniowałem wcześniej, wcześniej model obliczeniowy był generowany i wszystko śmigało.
Dodałem parę paneli, parę belek, parę obciążeń i pojawia się komunikat:

"Brak przykładu"

O co chodzi?
Co to znaczy?
Czemu się zacina?
Czemu wcześniej działało, a teraz nie działa?
Czemu błąd nie jest wytłumaczony?

Opcje siatkowania definiowałem ponownie i nic nie pomogło

Tomek_Robobat

Brak przykładu

Zazwyczaj pojawia się w sytuacji, kiedy w modelu nie ma faktycznie nic do dałoby się przeliczyć, np gdyby chciec obliczyć model złożony z samych węzłów, okładizn i linii.
W sytuacjach z "normalnym" modelem zasadniczo nie powinien sie pojawiać.
Jezeli nie pomaga otwarcie zadania w trybie awaryjnym, prosze podesłac na serwis rtd z opisem problemu.
Pozdrawiam

forum » ROBOT Millennium » Brak przykładu

GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.