forum » ROBOT Millennium » Połączenie dwóch paneli w jeden
Autor
Post
Jaca89

Połączenie dwóch paneli w jeden

Witam, czy orientuje się ktoś jak połączyć dwa nachodzące na siebie panele w jeden ? Za pomoca funkcji " laczenie obiektow" nie bardzo sie udaje..Pozdrawiam

Iwan7777

bez tytulu

Nie spotkałem się żeby taka opcja w robocie była a nawet przy pomocy dodatków API żeby panele sumować w jeden.

GMBh

bez tytulu

Jeżeli panele nachodzą na siebie w wyniku niedokładności geometrycznych najlepiej dopasować krawędzie panela do drugiego bazowego używając REX Robotools moduł dopasuj - tryb dopasowania do segmentów. Dopasowanie wyeliminuje problemy z siatkowaniem i nakładaniem się paneli.

 
forum » ROBOT Millennium » Połączenie dwóch paneli w jedenGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.