forum » ROBOT Millennium » Dziwny kształt wykresów
Autor

Dziwny kształt wykresów

Część
Zwracam się z pomocą w pewnej dziwnej sprawie. Otóż projektuje budynek szkieletowy ze stropami żelbetowymi na belkach. Problem polega na przekazywaniu obciążeń na belki - o ile momenty zginające MY są raczej okej to wykres sił ścinających i moment MZ wygląda bardzo dziwnie. Z tego co się doszukałem problem może leżeć w offsetach ( nie zadawałem ich ale nawet jak zadaję nic się nie zmienia) w załączniku przesyłam dziwny kształt wykresów. Wykres od obciążenia ciężarem własnym.

http://img526.imageshack.us/img526/9646/74729136.jpg

forum » ROBOT Millennium » Dziwny kształt wykresów

GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.