forum » ROBOT Millennium » Spreadsheet Calculator 2012
Autor

Spreadsheet Calculator 2012

WItam, szukam dodaku do robota 2012 Spreadsheet Calculator 2012, jest możliwość zainsalowania przy wersji studenckiej? gdzie moge znaleźć ten dodatek? prosze o pomoc

Iwan7777

bez tytulu

Ten dodatek mozesz dostac w dziale subskrybcji dla placacych abonament

krzysiek3103

bez tytulu

udało mi się znaleźć w sieci dodatek z 2010, 2011 i 2013r a 2012 niema po kilku godzinach szukania... może ktoś wie jak można ścignąc za darmo i skąd?

krzysiek3103

bez tytulu

Udało mi się ściagnąć jakąś wersje demonstracyjną 2012 tylko po kliknieciu dodatku w robocie "Spreadsheet Calculator" wyskakuje mi bład "Nie można zainicjować aldm." " usługa nie jest zainsalowana" "kod błedu " lecz po zaknieciu otwiera sie office z danymi... moze wie ktoś coś to za bład i jak go wyeliminować?

forum » ROBOT Millennium » Spreadsheet Calculator 2012

GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.