forum » ROBOT Millennium » Robot, MathCad
Autor
Post
Lodilirian

Robot, MathCad

Witam,
na zajęciach z konstrukcji metalowych mamy do zaporjektowania w Robocie silos. Dr prowadzący ćwiczenia wydał każdemu projekt silosu z innymi danymi. Przy sprawdzaniu wprowadza (chyba do jakiegoś formularza w MathCad) dane każdego z nas. Generuje mu się plik który otwiera w Robocie i od razu ma gotową strukturę, obciążenia i kombinację obciążeń. Moje pytanko jest takie, czy wiecie jak coś takiego się robi? Gdzie mógłbym poczytać sobie o tym?

Pozdrawiam

Tomek_Robobat

API


W instalce Robota wybierz "narzędzia" i spróbuj doinstalować: •Autodesk Robot Structural Analysis SDK — zawiera samouczek, dokumentację, wytyczne i przykłady użycia interfejsu API programu Robot umożliwiającego automatyzację działania programu Autodesk Robot Structural Analysis.
POzdrawiam

 
forum » ROBOT Millennium » Robot, MathCadGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.