forum » ROBOT Millennium » skręcanie
Autor
Post
robin

skręcanie

Witam mam pytanie>Mam belke obciążoną tylką momentem skręcającym, jak można zobaczyć w robocie jak się zdeformowała ta belka kątowo. tzn chodzi o deform kątową. Z góry dzięki.

burczynski

bez tytulu

Można odczytać np. w tabeli "Przemieszczenia" obroty odpowiednich węzłów. W razie potrzeby można stworzyć dodatkowe węzły na pręcie.

robin

belka zbrojona zelbetowa

jak zrobić belkę zbrojoną 4 fi 12 tzn chce sprawdzić czy mi przeniesie aha i przekrój belki musi byc trapezowaty.

 
forum » ROBOT Millennium » skręcanieGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.