forum » ROBOT Millennium » Okładziny
Autor

Okładziny

Czy można zmieniac kolory poszczegolnych okładzin? Bardzo by mi to ułatwilo w obrazowaniu obciazen. szukam ale narazie nic nie znalazlem. Jest cos "okladziny legenda wg kolorow" ale u mnie wszystkie maja ten sam kolor bo pewnie wg legendy sa takie same. Moze da sie tu cos pozmieniac by kolory byly rozne?

Konrad_M89

bez tytulu

Musisz wejść w geometria- cechy dodatkowe- rozkład obciążeń okładziny i tam w okienku danego rozkładu tworzysz okładziny z danym kolorem

kkamil21

bez tytulu

zgadza sie probowalem tak zrobic wczesniej ale nie wiem czemu nie moge dodac ani modyfikowac typu okladziny

forum » ROBOT Millennium » Okładziny

GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.