forum » ROBOT Millennium » Mapa odporu gruntu
Autor
Post
robin

Mapa odporu gruntu

Witam jestem początkującym Cchiałbym się dowiedzieć jak dojść do wykresu mapy odporu gruntu oraz na belce obciążonej siłą skupioną na podłożu sprężystym . Jak to zamodelować poprawnie?Wiem że to trywialne ale prosze o pomoc.

robin

podłoże

witam mam już belki wklepane na podłożu sprężystym czy można sprawdzić jak pod tym grunt osiada ewentualne siły co trzeba zrobić. Piszcie.

 
forum » ROBOT Millennium » Mapa odporu gruntuGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.