forum » ROBOT Millennium » Mapa odporu gruntu
Autor

Mapa odporu gruntu

Witam jestem początkującym Cchiałbym się dowiedzieć jak dojść do wykresu mapy odporu gruntu oraz na belce obciążonej siłą skupioną na podłożu sprężystym . Jak to zamodelować poprawnie?Wiem że to trywialne ale prosze o pomoc.

robin

podłoże

witam mam już belki wklepane na podłożu sprężystym czy można sprawdzić jak pod tym grunt osiada ewentualne siły co trzeba zrobić. Piszcie.

forum » ROBOT Millennium » Mapa odporu gruntu

GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.